В края на 2014 на ул. Ангел Кънчев отвори врати ново място за бургери и садвичи. Но не какви да е, а гурме. Мястото е лесно за откриване, а по огромната табела с надпис M EAT няма как да го объркате. Има маси както на първия, така и на втория, и третия етаж, но не си мислете, че заведението е с огромен капацитет, просто интериорът е интересен и разчупен. Отворената гледка към кухнята позволява да хвърлите поглед върху работата, която тече там, докато се приготвя бургерът Ви. Чакайки, можете да заложите или на наливния Гларус, или на разнообразието от бутилирани бири. Разбира се предлагат се и безалкохолни напитки и кафе. Менюто включва супи, салати и десерти, а акцентът пада върху бургерите и сандвичите, които са комбинация от първокласно българско месо и ръчно направен хляб, изпечен на място. На вегетарианците се предлага мийтлес сандвич и мийтлес халуми сандвич. Моят избор беше чийзбургерът, който е със 100% мляно и сочно телешко. Останах приятно изненадана от пържените картофки, които бяха домашни и адски вкусни - причината, поради която бих се върнала отново. И не на последно място обслужването беше бързо и приятно.
Тесни павирани улички, цветни възрожденски къщи и история от древни времена те пренасят няколко века назад, когато се разхождаш в Старинен Пловдив. На входа те посреща величествената сграда на храма „Свето Успение Богородично“, а някъде отгоре идва мелодията от гайдата на уличен музикант. Вървиш, снимаш, почиваш си, защото в стария град сякаш времето е спряло. Стигаш до Античния театър - пред теб се извисяват останки от римско време на фона на един забързан модерен град. Важен търговски център през вековете, градът продължава да е водещ фактор в създаването и разпространяването на традициите и културата. Прекрасно е, че си имаме такова историческо богатство, не мислите ли?
Пловдив ме изненада доста приятно със заведенията си в центъра на града. За обяд посетихме ресторант Hemingway BBQ Bar&Grill, който се намира на ул. Ген. Гурко в началото на главната. Още с влизането силно впечатление ми направи професионалното, както и любезно отношение от страна на обслужващия персонал. Интериорът не ми допадна, но създаваше чувство за уют и комфорт, което беше по-важното. Ресторантът се състои от основна зала, лоби бар, градина, тераса, винен магазин и винена изба. Още със сервирането храната изглеждаше доста примамливо. М. заложи на свински котлет, пълнен с чоризо, докато аз хапнах пилешки филенца с български сирена и билки, запечени с кашкавал, които се топяха в устата. Към храната добавихме домашно изпечен хляб, който се режеше пред очите ни, а изборът за бира в Пловдив можеше да е само един - добрата стара Каменица, която вървеше чудесно с храната. Почакахме малко повече, докато ни сервират поръчката, но си заслужаваше чакането.
Не бях ходила в Пловдив от повече от 5 години, но градът ме изненада приятно с това колко много се е променил оттогава. Китни кафенета, доста приятни заведения за хранене, магазини, сгради, хора - за мен Пловдив е чудесна дестинация за почивните дни.
Много хора не обичат зимата, студа и с нетърпение очакват да се стопли. Toва винаги може да се промени, стига човек да го желае. Доказателство за това, че животът в града не спира, дори когато навън е -19, са следните факти, които важат само за студените месеци.

Точно преди празниците ми се наложи да използвам Airbnb за първи път. Чувайки мнението на доста познати, вече бях убедена, че това е една сигурна и надеждна платформа за настаняване на разумни цени в много държави. За съжаление, първият ми опит със сайта не ме зарадва. Въпреки това не смятам, че Airbnb е лоша опция, напротив, но със сигурност има някои тънкости, които трябва да се имат предвид при първо използване, за да се избегнат неприятности.
